Przykre i czasochłonne doświadczenie? Nie u nas!!!

Kto prowadzi działalność i starał sie o uzyskanie kredytu?

by TAGER Eksperci Finansowi

Przykre i czasochłonne doświadczenie? Nie u nas!!!

Kto prowadzi działalność i starał sie o uzyskanie kredytu?

by TAGER Eksperci Finansowi

by TAGER Eksperci Finansowi

KTO PROWADZI DZIAŁALNOŚĆ I STARAŁ SIĘ O UZYSKANIE KREDYTU?

Nie należy to do najprzyjemniejszych doświadczeń, szczególne, że dla przedsiębiorcy liczy się czas. My również dobrze wiemy, jak męczący i bolesny jest to proces….  Sprawdzanie oferty w wielu bankach, na początku nic nie wiadomo: jaka marża, jakie warunki, niezrozumiałe i wydawałoby się bezsensowne pytania doradców, przedłużanie się sprawy w nieskończoność…!

Mamy dobrą wiadomość dla naszych Klientów  – obecnie mocno szkolimy są z kredytów firmowych (jedno ze szkoleń właśnie na zdjęciu):

żeby jak najmniej kłopotać przedsiębiorców z przynoszeniem tony dokumentów, uniknąć zadawania 10 razy tych samych, często niepotrzebnych pytań. Chcemy żeby proces był szybki i jak najmniej obciążał przedsiębiorcę – przecież on musi skupić się na swojej działalności a nie papierologii!!

Kto może skorzystać z kredytów firmowych?

  • osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą;
  • mikro i średnie przedsiębiorstwa;
  • spółki;

Do czego można wykorzystać kredyty firmowe? Ze względu na cel można je podzielić na:

  1. inwestycyjne – na konkretny, jasno zdefiniowany cel z biznesplanem. Wymagane jest tu zabezpieczenie kredytu a także wkład własny. Proces ich uzyskania jest nieco wolniejszy (niż np. na cel dowolny) gdyż bank przeprowadza dokładną analizę. To wszystko wynagradza niższa marża;
  2. dowolne – ponieważ bank nie analizuje na co spożytkowany będzie kredyt, proces przyznawania przebiega szybko, nie trzeba przedstawiać zabezpieczeń. Spłata może zostać rozłożona nawet na 10 lat;
  3. limit w koncie – dobry do wykorzystania do bieżącej działalności. Przyznawany na podstawie obrotów, na rok z góry, istnieje możliwość przedłużenia na kolejny rok.

Plusem w wykorzystywaniu kredytów firmowych do działalności gospodarczej jest możliwość wpisania wszystkich obciążeń z nimi związanych w koszty tzn. odsetek, prowizji, ubezpieczeń.

TAGER Eksperci Finansowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top