Szef TAGER dumał co by tu zrobić, żeby było dobrze...

by TAGER Eksperci Finansowi

Szef TAGER dumał co by tu zrobić, żeby było dobrze...

by TAGER Eksperci Finansowi

by TAGER Eksperci Finansowi

Trudna decyzja: co na Dzień Kobiet?

W pracy już od jakiegoś czasu panowała atmosfera zadumy i zamyślenia bo zbliżał się TEN dzień. Dzień kiedy męska część społeczeństwa czuje na sobie presję, że powinna coś zrobić ale za bardzo nie ma pomysłu co, żeby było dobrze… Tak, chodzi o 8go marca.

Szef chodził w tę i z powrotem, dumając co by tu wymyślić, żeby uhonorować żeńską część zespołu. Podczas wędrówki między jednym biurem a drugim, czujne męskie ucho wyłowiło szepty i westchnienia: „Fajnie by było gdybyśmy w piątek…. Ach”. Myśl zapadła w pamięć i drążyła, i drążyła….

Co dokładnie zdecydowało…? Nie do końca wiadomo. Czy to, że nie trzeba będzie  wiązać kokardki na pudełku Raffaello? Czy to, że wiatr nie sponiewiera w drodze bukietów z kwiaciarni? Niezbadane są ścieżki myśli szefa.

Męska cześć ekipy została zwołana na naradę bojową. Odbyła się odprawa:

-Na piątek – wszystko mamy pod kontrolą?

-Tak!

-Sprawy klientów zabezpieczone?

-Tak!

-Wszyscy pod telefonami?

-Tak!

-No to uzgodnione! Co tam  jeszcze? Głośniej i śmielej! 10go marca Dniem Mężczyzny?! Że ma być sprawiedliwie? Dobrze.

I tym sposobem  słowo szefa stało się prawem 🙂 W piątek 08.03.2019 , żeby uhonorować nasze wspaniałe kobiety i dzielnych mężczyzn – mamy dzień wolny od pracy. Biuro zamknięte ale gdyby ktoś czuł nieodpartą chęć zbadania zdolności kredytowej – jesteśmy pod telefonami.

A wszystkim Paniom i Panom życzymy równie miłego spędzania tych dni!

Jeśli podoba Wam się w firmie, gdzie w ten sposób świętuje się wyjątkowe dni a szukacie pracy  – złóżcie aplikacje na praca@tager.pl  Naszymi wymogami są przede wszystkim: wysoka jakość obsługi klienta, znajomość tematyki kredytowej.

TAGER Eksperci Finansowi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top